کمک یک میلیارد و یکصد و هفتاد میلیون ریالی خیر خوزستانی به ستاد دیه

Rate this post

در یک عمل انسان دوستانه خیر خوزستانی با حضور در ستاد دیه خوزستان با اهداء مبلغ یک میلیارد و یکصد و هفتاد میلیون ریال زمینه آزادی ۹ زندانی جرائم غیر عمد را فراهم نمود.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه ، حجت الاسلام هاشم نیا مدیر نمایندگی ستاد دیه اظهار کرد : هم زمان با حلول ماه پر خیر و برکت ربیع الاول و در آستانه آغاز امامت یگانه منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) یک خیر خوزستانی  با پرداخت مبلغ یک میلیارد و یکصد و هفتاد میلیون ریال توانست زمینه آزادی ۹ زندانی جرائم غیر عمد را فراهم نماید.

مدیر نمایندگی ستاد دیه افزود: مجموع بدهی این ۹ مددجو ۲ میلیارد و ۳۶۶ میلیون ریال بوده که مبلغ ۱۶۹ میلیون ریال از شکات گذشت رضایتمندانه اخذ گردید و مبلغ ۱ میلیارد و ۲۵۶ میلیون ریال بصورت  بلاعوض و باقیمانده مبلغ از طریق آورده مددجو و تسهیلات بانکی پرداخت گردیده است.

حجت الاسلام هاشم نیا خاطر نشان کرد : ستاد دیه همه توان خود را به منظور آزادسازی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد به کار می برد اما در عین حال از مردم تقاضا می شود از کشیدن چکهای بلامحل خودداری نموده و جوانان در تعهد مهریه ها منطقی رفتار نمایند زیرا با وجود تلاشهای انجام شده به منظور آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد همچنان شاهد ورود مددجویان به زندانها هستیم.

وی افزود: هم اکنون ۳۱۲ زندانی نیازمند جرائم غیرعمد  در زندانهای استان تحمل حبس می نمایند ، که ۳۷نفر شامل دیه تصادفات رانندگی ، ۱۱ نفر حوادث کارگاهی و شبه عمد ، ۲۱۲نفر محکومان مالی و۵۲ نفر شامل مهریه و نفقه می باشند.

خیرین خداجوی استان خوزستان به منظور مشارکت در امر آزادسازی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد می توانند کمکهای سبز خود را به شماره حساب ۰۱۰۶۲۳۰۶۵۴۰۰۶ بانک ملی ایران و شماره کارت   ۶۲۷۳۵۳۹۹۹۱۶۶۷۷۶۸ بانک تجارت بنام ستاد دیه استان خوزستان واریز نمایند.

 

اشتراک گذاری :

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی ستاد دیه