۲۰۱۴۱۲۰۶_۱۰۴۷۰۴

مدیر عامل ستاد دیه خوزستان گفت: به سبب قرار گرفتن در ایام حزن و ماتم سید و سالار شهیدان و بمظور برخورداری از معنویات محرم الحرام و ماه صفر طرح سفینه النجات در استان خوزستان برگذار میگردد.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه خوزستان، حجت الاسلام قدرت هاشم نیابا بیان خبر فوق افزود: در قالب این طرح از آغاز دهه محرم تا اربعین حسینی (ع) تعداد ۴۰ زندانی معسر جرایم غیر عمد مشمول برخورداری زا خدمات ستاد دیه از زندان آزاد میشوند.

وی افزود: این اقدام با جلب کمک خیرین نیکو کار استان، تسهیلات در نظر گرفته شده در استان و مرکز و  اخذ رضایت از شکات  محقق میگردد و به مناسبت اربعین و چهلمین روز شهادت سید الشهداء (ع) ۴۰ زندانی در قالب طرح سفینه النجات از زندان آزاد میشوند.

این مقام مسئول حمایتی و اجتماعی در خوزستان  خاطر نشان ساخت: در این طرح از حمایت و مساعدت و معاضدت نهاد هیات مذهبی اهواز و شهرستانها و ومسئولین و اعضای هیات امنای تکایا و هیاتهای سوگواری نیز برای اخذ کمک و اخذ رضایت استفاده میشود.

حجت الاسلام هاشم نیا همچنین تصریح کرد: از آغاز طرح تا کنون(از آغاز دهه اول محرم) ۱۸ نفر از زندانیان مشمول برخورداری کمکهای ستاد دیه از زندان آزاد شده اند.

۲۰۱۴۱۲۰۶_۱۰۴۷۰۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email

جلسه هیئت امناء ستاد دیه استان خوزستان برگزار گردید.

افتتاح سالن اجتماعات شهید لاجوردی ستاد دیه

برگزاری همایش بزرگ صلح و سازش در خوزستان

کمک یک میلیارد و یکصد و هفتاد میلیون ریالی خیر خوزستانی به ستاد دیه