همزمان‌با سالروز ولادت کریم اهل بیت، امام حسن مجتبی (ع) ششمین جشن گلریزان استان خوزستان با حضور مدیرکل زندانها، دادستان مرکز استان، بیش از ۱۲۰ نفر از خیرین‌ و نیکوکاران اهواز در محل تالار اجتماعات شهیدلاجوردی کانون اهواز برگذار شد.

عباس حسینی پویا دادستان عمومی و انقلاب خوزستان در این آیین با اشاره به مشکلات مترتب بر خانواده های زندانیان، همت جامعه برای رفع مشکلات زندانی و خانواده و حمایت از چرخه اصلاح و تربیت و در نتیجه آزاد سازی زندانیان‌ واجد شرایط را هم دارای اجر و پاداش معنوی داست و هم بازتاب آن را در توسعه سلامت جامعه و شخصی سازی مجازاتها موثر برشمرد.
حجت الاسلام سید قدرت هاشم نیا هم همت نیکوکاران‌ استان را در جهت آزادسازی زندانیان جرائم‌غیر عمد، حمایت از خانواده های بی بضاعت و اراتقاء توان حمایتی مجموعه مردم نهاد را نسبت به سال گذشته بسیار متفاوت و روبه رشد توصیف کرد.
مدیرعامل ستاد دیه و انجمن حمایت زندانیان استان افزود: آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد و جلب کمکهای کاربردی خیرین را برای توانمند سازی عرصه حمایت را یک‌تلاش مقدس برای احیاء و صیانت عزت و کرامت بشری گرفتار ترین اقشار اجتماع معرفی کرد و گفت: زندانی تبهکار و شرور از خدمات ما برخوردار نمیشود اما آن فردی که امید قاطع به اصلاح نفس و رفتارش داریم قطعا چتر حمایتی این تشکیلات بر سرش گسترده میشود.
در ادامه این جشن که با اجرای برنامه های هنری توسط مهرجویان کانون اهواز و ضیافت افطار مهربانی همراه بود، خیرین بیش از ۴۳ میلیارد ریال به ششمین جشن گلریزان کمک کردند.
گفتنی است مجموعا بیش از ۲۵ جشن گلریزان در استان خوزستان و اهواز برگذار میشود که جشن اصلی مرکز استان در دهه سوم ماه مبارک رمضان برگذار میگردد.

IMG_20160621_081227
سخنرانی دادستان کل خوزستان در ششمین جسن گلریزان خوزستان
IMG_20160621_081224
ششمین جشن گلریزان خوزستان-اهواز
IMG_20160621_081221
سخنرانی حجت الاسلام هاشم نیا مدیر عامل ستاد دیه در ششمین جشن گلریزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.