اجرای طرح رهائی در ستاد دیه استان خوزستان

Rate this post

در نشست مدیر عامل ستاد دیه استان با معاون سلامت، اصلاح و تربیت اداره کل زندانهای خوزستان، مقرر شد با تمرکز کار مددکاران زندانها، تا پایان ماه رمضان سال جاری، یکصد زندانی جرایم غیر عمد از زندانهای استان آزاد شوند.

بگزارش روابط عمومی ستاد دیه خوزستان ، در این نشست که رئیس مرکز خدمات اجتماعی و مراقبت بعد از خروج و مسئول دفتر مددکاری اداره کل زندانهای استان هم حضور داشتند ، مدیرعامل ستاد دیه استان گفت: امید است در این طرح موجبات آزادی یکصد نفر از زندانیان جرائم غیرعمد در یکماه آینده فراهم شود.
حجت السلام هاشم نیا  در این زمینه نیازمند تمرکز فعالیت مددکاران بر پیگیری ویژه پرونده زندانیان واجد شرایط برخورداری از خدمات ستاد دیه هستیم.

وی افزود: ستاد دیه استان مبلغ ۱۰ میلیارد ریال  را برای این امر اختصاص میدهد تا مددکاران بتوانند ضمن اخذ تخفیف از شکات در اصل دیون مورد مطالبه، از این اعتبار حداکثر استفاده را داشته باشند.
نادر ایگدر هم در این نشست گفت: از خدمات و اقدامات ستاد دیه استان که نقش بسزائی در کاهش جمعیت کیفری و کاهش آسیبهای ناشی از حبس بر زندانی و خانواده آنها را دارد استقبال و حمایت میکنیم.

معاون سلامت ، اصلاح و تربیت اداره کل زندانهای خوزستان افزود: در این راستا با برنامه ریزی لازم  مددکاران و روسای زندانهای تابعه نسبت به تکمیل پرونده ها اقدام و به فوریت مستندات لازم را جهت بررسی و پرداخت بدهی های مالی و دیات در اختیار ستاد دیه قرار می دهند.

وی تصریح کرد: اولویت کاری در این خصوص مذاکره با شکات پرونده ها و اخذ تخفیف از آنهاست تا بتوان برکات مساعدت ستاد دیه را به افراد بیشتری تسری داد.

اشتراک گذاری :

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی ستاد دیه