جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
قبلی
بعدی

IMG-20150623-WA0095مدیرعامل ستاد دیه با امام جمعه موقت اهواز با هدف تشریح برنامه های ستاد و ضرورت جلب مشارکت مردمی در جهت آزادسازی مددجویان جرائم غیرعمد، دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه خوزستان، در این دیدار حجت الاسلام هاشم نیا ضمن بیان اهداف ستاد دیه به مشکلات و گرفتاریهای زندانیان جرائم غیر عمد اشاره کرد و اظهارداشت: آسیب هایی بسیار جدی خانواده های زندانیان غیر عمد را تهدید می کند که ضرورت دارد خیرین و مسولان وارد این میدان خیر شوند.

مدیرعامل ستاد دیه خوزستان در ادامه، ظرفیت علما در مساجد و همچنین خطبه های نماز جمعه را جهت تشویق خیرین و فرهنگ سازی وپیشگیری بسیار تاثیر گزار دانست.

حجت الاسلام حاجتی امام جمعه موقت اهواز نیز در این دیدار ضمن تشکر از فعالیت های ارزشمند و خداپسندانه ستاد دیه، بیان کرد: خدمت به بندگان خدا یکی از بزرگترین توفیقات الهی است که خداوند نصیب عوانل پرتلاش این ستاد کرده است لذا باید قدردادن آن بود.

حجت الاسلام حاجتی تاکید کرد: قطعا هر آنچه در توان داریم به مددتان خواهیم آمد و تا بتوانیم درکنار اعضای این ستاد، گره از کار این بندگان خوب خدا باز کنیم.

در این دیدار فردی از زندانیان جرائم غیر عمد که از سادات بوده نیز در دستور کار امام جمعه موقت اهواز جهت آزادی قرار گرفت.

IMG-20150623-WA0095

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مارا در شبکه ای اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/ahvazpro/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420