ستاد دیه استان خوزستان

کمک به زندانیان نیازمند

کمک چهار میلیاردی اهوازی ها در جشن گلریزان

Rate this post

بیست و پنجمین همایش جشن گلریزان آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد در اهواز با حضور رئیس کل دادگستری استان ، مدیر آمار و رایانه ستاد دیه کشور ، مدیر کل زندانهای زندانهای خوزستان و جمعی از خیرین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه ، مدیر عامل ستاد دیه در بیست و پنجمین همایش جشن گلریزان آزادی زندانیان جرائم غیرعمد که شامگاه گذشته (۱۳ تیر ماه ) در تالار سازمان آب و برق برگزار شد اظهار کرد : در حال حاضر حدود ۲۵۰ زندانی جرائم غیر عمد در ندامتگاههای استان دوران محکومیت خود را می­گذرانند.

حجت الاسلام هاشم نیا گفت : افراد در شرایط غیر عمد و ناخواسته پشت میله های زندان گرفتار شده اند  و اکنون زندانیان و خانواده های بسیاری چشم انتظار سخاوت و مساعدت خیرین هستند.

وی با اشاره به اینکه برای آزادی این اقشار نیازمند اسباب و برنامه های متعددی توسط ستاد دیه انجام می پذیرد که از جمله این راهکارها مذاکره با شکات و اخذ رضایت ، صلح و سازش بین طرفین و اخذ تخفیف در بخشی از دیون می باشد.

هاشم نیا بیان داشت : در سال گذشته با کمک خیرین ۳۸۰ زندانی جرائم غیرعمد از زندانهای استان آزاد شدند و امسال نیز در ماه مبارک رمضان تا به امروز ۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان توسط خیرین جمع آوری شده و امید داریم به برکت این ایام زمینه آزادی تعداد زیادی از زندانیان جرائم غیر عمد فراهم گردد.

از حاشیه های جالب بیست و پنجمین همایش جشن گلریزان می توان به کمک ۵۰۰هزار تومانی نیکوکار دو ساله اهوازی اشاره کرد که والدین ” نازنین زهرا ” کمکهای نقدی خود را با دستان این خردسال به ستاد دیه اهدا کردند.

1939_orig

IMG-20160704-WA0009

IMG-20160704-WA0010

1938_orig

IMG-20160704-WA0012

 

IMG-20160704-WA0016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اشتراک گذاری :

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی ستاد دیه