Bird and cage

مدیر نمایندگی ستاد دیه گفت : بانوی خیر خوزستانی با صرف هزینه مراسم فوت فرزند خویش یک زندانی غیرعمد را از بند حبس رها نمود.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه ، حجت الاسلام هاشم نیا مدیر نمایندگی ستاد دیه با اشاره به اشاعه فرهنگ حسنه اهداء هزینه ضیافت مراسم ترحیم گفت : بانوی خیر خوزستانی با حضور در ستاد دیه هزینه مراسم ساگرد فوت فرزندش را صرف آزادی یک مددجوی بدهکار غیربزهکار نمود.

مدیر نمایندگی ستاد دیه گفت : موضوعی که کمک به زندانیان نیازمند غیر عمد را از دیگر امور خیر متمایز می کند آثار این نوع کمک است که با رهایی یک انسان از بند نه تنها هویت او تکریم شده بلکه در حقیقت ناجی یک خانواده نزد آنها بازگردانده می شود.

هاشم نیا گفت : از ابتدای سال جاری تا کنون ۷۰نفر از زندانیان جرائم غیر عمد با کمک خیران از بند حبس رها شده و به کانون خانواده بازگشتند.

وی افزود : هم اکنون ۲۵۳ زندانی جرائم غیر عمد در زندانهای استان تحمل حبس می کنند . خیرین و نیکوکاران محترم می توانند جهت مشارکت در آزادسازی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد کمکهای سبز خود را به شماره حساب ۰۱۰۶۲۳۰۶۵۰۴۰۰۶ بانک ملی ایران و شماره کارت ۶۲۷۳۵۳۹۹۹۱۶۶۷۷۶۸ بانک تجارت بنام ستاد دیه استان خوزستان واریز نمایند

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email

کمک یک میلیارد و پانصد میلیون ریالی بانوان خیر خوزستانی

جلسه هیئت امناء ستاد دیه استان خوزستان برگزار گردید.

افتتاح سالن اجتماعات شهید لاجوردی ستاد دیه

برگزاری همایش بزرگ صلح و سازش در خوزستان

کمک یک میلیارد و یکصد و هفتاد میلیون ریالی خیر خوزستانی به ستاد دیه