هزینه مراسم سالگرد فوت یک زندانی را آزاد کرد

۴.۷/۵ - (۴ امتیاز)

مدیر نمایندگی ستاد دیه گفت : بانوی خیر خوزستانی با صرف هزینه مراسم فوت فرزند خویش یک زندانی غیرعمد را از بند حبس رها نمود.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه ، حجت الاسلام هاشم نیا مدیر نمایندگی ستاد دیه با اشاره به اشاعه فرهنگ حسنه اهداء هزینه ضیافت مراسم ترحیم گفت : بانوی خیر خوزستانی با حضور در ستاد دیه هزینه مراسم ساگرد فوت فرزندش را صرف آزادی یک مددجوی بدهکار غیربزهکار نمود.

مدیر نمایندگی ستاد دیه گفت : موضوعی که کمک به زندانیان نیازمند غیر عمد را از دیگر امور خیر متمایز می کند آثار این نوع کمک است که با رهایی یک انسان از بند نه تنها هویت او تکریم شده بلکه در حقیقت ناجی یک خانواده نزد آنها بازگردانده می شود.

هاشم نیا گفت : از ابتدای سال جاری تا کنون ۷۰نفر از زندانیان جرائم غیر عمد با کمک خیران از بند حبس رها شده و به کانون خانواده بازگشتند.

وی افزود : هم اکنون ۲۵۳ زندانی جرائم غیر عمد در زندانهای استان تحمل حبس می کنند . خیرین و نیکوکاران محترم می توانند جهت مشارکت در آزادسازی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد کمکهای سبز خود را به شماره حساب ۰۱۰۶۲۳۰۶۵۰۴۰۰۶ بانک ملی ایران و شماره کارت ۶۲۷۳۵۳۹۹۹۱۶۶۷۷۶۸ بانک تجارت بنام ستاد دیه استان خوزستان واریز نمایند

 

اشتراک گذاری :

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی ستاد دیه