img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
قبلی
بعدی

نوسانات بازار و زندانی شدن دختر جوان

دختر جوان فکرش را نمی کرد روزی به زندان قدم گذارد و تصورش از زندان دیوارهای بلند و حصارهای آهنی بود و زندان را تنها جای تبهکاران حرفه ای می دانست . اما از بد روزگار گرفتار حصار زندان شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه ، مددجو دختر جوان 30 ساله ای است که به دلیل از دست دادن پدر و نداشتن سرپرستی جهت تامین مخارج زندگی خود ، پرستاری یک خانم سالمند را بر عهده گرفته بود تا بتواند شبهای خود را آنجا به صبح رساند.

مددجو که می خواست با فراهم کردن شغلی روزگار خود را بگذراند مبلغی را قرض گرفته و به کار عرضه و پخش مواد غذایی در بازار مشغول گردید اما دیری نگذشت که با نابسامانی موجود در بازار مواجه گردید و سرمایه خود را از دست داد و دیگر نتوانست بدهی خود را پرداخت  کند و به دلیل عدم توانایی در پرداخت بدهی های خود از فروردین ماه 95  روانه زندان گردید. او هم اکنون چشم انتظار یاری نیکوکاران و خیرین سخاوتنمد است .

خیرین و نیکوکاران محترم می توانند کمکهای خود را از طریق شماره حساب ستاد دیه 0106230654006 واریز نمایند یا از طریق تلفن همراه خود در این امر خداپسندانه یاور ستاد دیه شوند.

4_419185496669815785

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مارا در شبکه ای اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_ob_end_flush_all' not found or invalid function name in /home/ahvazpro/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308