جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
img8.jpg
img8.jpg
قبلی
بعدی

نشست مدیرعامل ستاد دیه با مددکاران زندانهای استان

در نشست مدیرعامل ستاد دیه با مددکاران زندانهای استان پرونده زندانیان جرائم غیرعمد مورد مطالعه و بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه، حجت الاسلام هاشم نیا در ابتدا ضمن تسلیت ایام شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله حسین(ع) افزود: ائمه اطهار و دیگر معصومان چه در گفتار چه در عمل بهترین راهنما و مشوق در دستگیری و کمک به دیگران بوده اند و باید از سیره و روش آنان به عنوان الگو استفاده کنیم.

مدیرعامل ستاد دیه تلاش صادقانه در این عرصه و کمک به بازگشت این قشر آسیب پذیر  به کانون گرم خانواده و آغوش اجتماع  را خدمتی مقدس توصیف کرد.

حجت الاسلام هاشم نیا در این دیدار شناسایی مددجویان واجد الشرایط در بدو ورود به زندان و تشکیل پرونده برای آنها ، انجام تحقیقات جامع و کامل میدانی  و نیز تسریع در ارسال پرونده به ستاد دیه ، سالم سازی آمار مددجویان جرائم غیرعمد، ارسال سریع نامه آزادی مددجویان جرائم غیرعمد به ستاد دیه و تکمیل بانک اطلاعاتی خیرین را خواستار شد.

ایشان به نقش مهم و اثرگذار  کمیته های صلح و سازش مستقر در زندان و ستاد دیه اشاره کرد و افزود: با تلاش و پیگیری شما عزیزان می توان برکات ستاد دیه را به افراد بیشتری تسری داد.

در پایان مددکاران زندانهای استان دیدگاهها و نظرات خود را جهت پیشبرد بهتر و بیشتر امورات بیان نمودند.

مارا در شبکه ای اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/ahvazpro/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420