نشست تلویزیونی مدیر نمایندگی ستاد دیه

Rate this post

هاشم نیا گفت : خیرین نیک اندیش حامیان اصلی ستاد دیه خوزستان می باشند.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه : حجت الاسلام هاشم نیا مدیرنمایندگی ستاد دیه جهت تبیین برنامه های ستاد دیه و برگزاری جشنهای گلریزان در مصاحبه ای که از سوی صدا و سیما ترتیب یافته بود حضور یافت.

وی گفت : ستاد دیه در راستای کمک به آزادسازی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمدی که نیاز به مساعدت مالی برای رهایی از زندان دارند برگزاری جشنهای گلریزان را در ماه مبارک رمضان در دستور کار خود قرار داده است.

هاشم نیا تروج فرهنگ عفو و گذشت و جلب کمکهای مردمی را از اهداف ستاد دیه دانست و افزود : علاوه بر کمکهای خیرین که یکی از بزرگترین حامیان ما برای کاهش آلام زندانیان جرائم غیر عمد می باشند شکات نیز در طی سال گذشته ۸۱میلیارد ریال از مورد مطالبه خود را گذشت نمودند و رأفت انسانی نشان داده اند که اینها خود موجب آن شده که بتوان جمع بیشتری زا زنداینان را از زندان آزاد نمود.

هاشم نیا گفت : ستاد دیه در سال در سال گذشته با برگزاری ۲۶ جشن گلریزان و کمک ۴۳ میلیارد ریالی خیرین توانست زمینه آزادی ۳۰۰ زندانی جرائم غیرعمد را فراهم نماید.

وی تصریح کرد در حال حاضر ۲۹۳ زندانی نیازمند جرائم غیرعمد در زندانهای استان بسر می برند که امیدواریم بتوانیم با کمکهای خیرین شاهد آزادسازی این افراد نیازمند و بازگشت آنها به کانون خانوده و جامعه باشیم.

هاشم نیا در خاتمه تصریح کرد :جشن گلریزان مرکز استان سه شنبه مورخ ۹۶/۰۳/۳۰ راس ساعت ۱۸ در گیت بوستان ، سالن اجتماعات سازمان آب و برق برگزار می گردد و از  تمامی خیرین دعوت بعمل می آید با حضور پرشور خود ما را در برگزاری هرچه باشکوه تر جشن گلریزان یاری نمایند.

اشتراک گذاری :

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی ستاد دیه