جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
قبلی
بعدی

حجت الاسلام هاشم نیا مدیر نمایندگی ستاد دیه استان خوزستان ضمن حضور در برنامه روشنایی های شهر اهداف و عملکرد ستاد دیه در ماه مبارک رمضان را تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی ستاد دیه، حجت الاسلام هاشم نیا در ابتدا خاطر نشان ساخت: ستاد دیه صرفا در راستای کمک به آزادسازی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد اقدام هر ساله اقدام به برگزاری جشنهای گلریزان در ماه مبارک رمضان را در دستور کار خود قرار داده است.
وی افزود: متاسفانه در سال گذشته به دلیل وقوع سیلاب و مشکلات ناشی از آن هیچگونه گلریزانی در سطح استان برگزار نگردید .امسال نیز با توجه به شیوع کرونا و مشکلات ناشی از آن و نیز رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی برگزاری گلریزانها صرفا از طریق فضای مجازی صورت می پذیرد.
مدیرنمایندگی ستاد دیه در خاتمه خاطر نشان ساخت: در حال حاضر ۲۲۴ زندانی نیازمند جرائم غیرعمد در سطح زندانهای استان واجد شرایط برای دریافت کمکهای نوعدوستانه خیرین و نیکوکاران محترم جهت رهایی از زندان هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مارا در شبکه ای اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/ahvazpro/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420