جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
قبلی
بعدی

در بازدید مدیر عامل ستاد دیه از زندان رامهرمز زندانیان جرائم غیرعمد به طرح مسائل و مشکلات مربوط  به پرونده های خود پرداختند.

به گزارش روابط  عمومی ستاد دیه استان، حجت الاسلام هاشم نیا مدیرعامل ستاد دیه ضمن بازدید از زندانیان جرائم غیر عمد و غیر کلاهبرداری این زندان در ارتباطی چهره به چهره به بررسی مشکلات مربوط  به پرونده های این زندانیان پرداخت.

هاشم نیا  هدف از این دیدار را رسیدگی به مشکلات زندانیان جرائم غیرعمد دانست و تاکید کرد زندانیانی که مدتهاست در زندان بسر میبرند در الویت کاری ستاد دیه میباشند.

مدیرعامل ستاد دیه به شرایط اعطای تسهیلات و کمک از ناحیه ستاد دیه پس از انجام مراحل تحقیقات اشاره کرد و افزود: لازم است خانواده مددجو تمام تلاش خود را جهت آورده مددجو بکار برند تا ستاد با رغبت بیشتری پیگیر باقیمانده بدهی این قبیل مددجویان باشد.

گفتنی است در این دیدار با درخواست مدیرعامل ستاد دیه استان و موافقت قاضی ناظر محترم بر زندان به تعدادی از مددجویان جهت پیگیری پرونده و اخذ رضایت از شکات مرخصی اعطاء گردید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مارا در شبکه ای اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/ahvazpro/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420