جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
قبلی
بعدی

حسینی پویا: تلاش میکنیم با استفاده از همه ظرفیتها شاهد حضور زندانی غیر عمد در زندان نباشیم

۲۰۱۵۰۳۱۰_۱۳۲۲۴۰

بگزارش روابط عمومی ستاد دیه خوزستان، در دیدار مدیر کل و  رییس هیات مدیره ستاد دیه خوزستان و مدیر عامل ستاد دیه استان با عباس حسینی پویا ، رضا پوستچی بر ضرورت توسعه تعاملات نظام زندانبانی با دستگاه  خاصه برای تحقق سیاستهای کنترل و کاهش جمعیت کیفری تاکید کرد و گفت ؛ اداره کل زندانهای استان و همچنین ستاد دیه استان و انجمن حمایت زندانیان اهواز آمادگی دارد تا در راستای تحقق سیاستهای ازتقاء قضایی همکاری های لازم را در محورهای مختلف با دادسرای مرکز استان داشته باشد.

عباس حسینی پویا دادستان مرکز استان نیز در این نشست با اعلام اینکه ارتقاء دستگاه قضایی در ابعاد مختلف مستلزم همکاری همه نهادهای وابسته به قوه قضاییه است گفت: در این پروسه توسعه تعاملات با انجمن حمایت زندانیان و ستاد دیه نیز در دستور کار قرار دارد.

این مقام ارشد قضایی استان با اعلام اینکه بحث کاهش هدفمند جمعیت کیفری در اولویت قرار دارد افزود: کاهش جمعیت در راستای پیشگیری از ورود یا خالی سازی زندانها از زندانیان جرائم غیر عمد و بالتبع آن فرصت سازی برای ایجاد ظرفیت نگهداری مجرمین جرائم خاص و خشن معمول میگردد.

وی در خاتمه افزود: تلاش ما این است تا با استفاده از ظرفیتهای قانونی و قضایی ، توسعه صلح و سازش بین طرفین دعاوی و کمکهای مردم و خیرین موجبات آزاد سلزی زندانیان جرائم غیر عمد و توسعه حمایت از زندانیان و خانواده های بی بضاعت و گرفتار آنان  بیش از پیش فراهم آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مارا در شبکه ای اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/ahvazpro/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420