جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
img8.jpg
img8.jpg
قبلی
بعدی

جشن گلریزان در هندیجان برگزار شد.

جشن گلریزان آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد با حضور خیرین و نیکوکاران در هندیجان  برگزار گردید.                

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه، این مراسم که با حضورمودت فرماندار ، حجت الاسلام ساری امام جمعه ، سید محمود هاشمی رئیس دادگستری، حجت الاسلام هاشم نیا مدیر نمایندگی ستاد دیه و جمعی از خیرین در هندیجان برگزار گردید خیرین هندیجانی مبلغ 200میلیون ریال جهت کمک به آزادسازی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد اهداء نمودند.

حجت الاسلام هاشم نیا مدیر نمایندگی ستاد دیه در این مراسم کمکهای خیرین را در حقیقت معامله با خدا دانست و افزود : خیرین با کمک به این مددجویان در حقیقت برای خود سرمایه گذاری می کنند.

وی با اشاره به اینکه زندانی شدن سرپرست خانواده علاوه بر تحمیل بار مالی بر دوش زندان آسیبها و مشکلات مالی برای خانواده زندانی بدنبال دارد افزود :هدف از برگزاری جشنهای گلریزان علاوه بر دستگیری از یک مستمند دربند فرهنگسازی و نهادینه کردن قوانین و مقررات می باشد .

مدیر نمایندگی ستاد دیه خاطرنشان کرد : اگر در زمینه پیشگیری کار بشود هم شاهد جامعه ای سالم خواهیم بود و هم میزان جرم کاهش خواهد یافت و نتیجه بهتری را بدست خواهیم آورد.

مارا در شبکه ای اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/ahvazpro/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420