ستاد دیه استان خوزستان

کمک به زندانیان نیازمند

جشن گلریزان در شاوور برگزار شد.

Rate this post

شامگاه پنجشنبه مورخ ۹۶/۰۳/۱۸ مصادف با  ۱۳ ماه مبارک رمضان جشن گلریزان شاوور با حضور خیرین و نیکوکاران برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه ، این مراسم با حضور افراخته رئیس دادگستری ، حجت الاسلام سید حمید حمیدی امام جمعه شاوور و حجت الاسلام هاشم نیا مدیر نمایندگی ستاد دیه و جمعی از خیرین و نیکوکاران برگزار گردید.

حجت الاسلام هاشم نیا مدیر نمایندگی ستاد دیه در این مراسم اظهار کرد: هدف از برگزاری جشن گلریزان کمک به زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد و غیرکلاهبرداری با بهره گیری از ظرفیت خیرین می باشد.

هاشم نیا تصریح کرد : جرائم غیرعمد شامل تصادفات رانندگی ، حوادث کارگاهی ، چکهای غیر از کلاهبرداری ، مهریه و نفقه می باشد و گذشت شاکیان خصوصی در این امر بسیار مهم می باشد و در واقع شاکیان جزء اولین خیران ستاد دیه می باشند.

وی با بیان اینکه در جامعه عوامل مختلفی دست به دست هم می دهند تا جرم اتفاق بیفتد اما زندانیان جرائم غیر عمد به صورت ناخواسته و کاملا اتفاقی گرفتار شده اند و نیازمند کمک و یاری  مردم هم نوعشان می باشند.

افراخته رئیس دادگستری شاوور  نیز با اشاره به اینکه هم اکنون ۲۹۳ زندانی جرائم غیرعمد در زندانهای استان چشم انتظار کمکهای خیرین و نیکوکاران برای آزادی می باشند گفت : از ابتدای سال جاری تا کنون ۴۵ زندانی جرائم غیر عمد با همت و تلاش خیرین از بند حبس رهایی یافتند.

وی افزود : در سال گذشته حدود ۳۰۰ زندانی نیازمند جرائم غیرعمد با مبلغ بدهی ۲۵۱ میلیارد ریال آزاد و به کانون خانواده های خود بازگشتند که گذشت شاکیان با ۸۱ میلیارد و پانصد میلیون ریال در رتبه اول کمکها قرار می گیرد.

 

 

اشتراک گذاری :

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی ستاد دیه