ستاد دیه استان خوزستان

کمک به زندانیان نیازمند

تپه خاکی، جوان ۳۵ ساله را روانه زندان کرد.

Rate this post

جوان ۳۵ ساله ای که به دلیل یک سهل انگاری در محیط کارگاهی از دی ماه ۹۴ روانه زندان شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه ، واقعه ای که مددجوی سرپرست پروژه روشنایی شهرستان اندیمشک را روانه زندان کرد از این قرار است که در یکی از روزهای گرم تابستان راکب یک موتور سیکلت با حرکت در خلاف جهت و با عبور از محیط کارگاهی مددجو به تپه خاکی موجود در کارگاه برخورد می­ کند که منجر به فوت راکب موتور سیکلت می­ گردد.

پس از طرح شکایت و انجام مراحل  دادرسی  تپه خاکی موجود در محوطه کارگاهی به مددجو منتسب می­ گردد که به دلیل عدم رعایت نظامات دولتی محکوم به پرداخت نصف دیه کامل به مبلغ ۹۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال می­ گردد.

مددجوی ۳۵ ساله که سرپرست خانواده پدری نیز می­ باشد به دلیل عدم توانایی در پرداخت دیه از دی ماه ۹۴ روانه زندان گردید که با تلاش کمیته صلح و سازش ستاد دیه استان مبلغ ۱۲۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال از شاکی گذشت رضایتمندانه اخذ گردیده و مبلغ ۲۵۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال از طریق آورده خود مددجو و اعطای تسهیلات بانکی تامین شده است. در حال حاضر  به دلیل ۵۷۵/۰۰۰/۰۰۰ ریال مبلغ باقی مانده در زندان تحمل حبس می­ نماید.

خیرین و نیکوکاران محترم می­ توانند کمکهای سبزشان را به شماره حساب ستاد دیه ۰۱۰۶۲۳۰۶۵۴۰۰۶ بانک ملی ایران واریز گردانند و یاری­گر این مددجوی جوان باشند تا با آزادی از زندان به آغوش خانواده بازگردد.

 

اشتراک گذاری :

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی ستاد دیه