جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
img8.jpg
img8.jpg
قبلی
بعدی

تعمیرات ساختمانی حادثه آفرید

استخدام کارگر برای انجام تعمیرات یک باب منزل مسکونی مرگ این کارگر و زندانی شدن کارفرمایش را به دنبال داشت.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه ، مددجو (و – ق) که جهت انجام تعمیرات منزل مسکونی پدری خود  از خدمات کارگری با عنوان شغلی کارگر ساختمانی جهت تخریب دیوار ساختمانی که بر روی آن سقفی با گچ و آجر قرار داشته استفاده می نموده اقدام  به تخریب بخشی از دیوار نموده  که ناگهان بخشی از سقف بر روی وی فرو ریخته و نامبرده در زیر آوار قرار گرفته و متاسفانه فوت می نماید.

مددجو که به پرداخت دیه کامل مرد مسلمان محکوم می گردد به دلیل عدم داشتن شغلی ثابت توان پرداخت دیه تعین شده را ندارد . او که به جز همین منزل پدری هیچگونه اموال منقول و غیرمنقولی ندارد که در صورت فروش هم پاسخگوی بدهی وی نمی باشد از اسفند ماه 94 روانه زندان شده است و برای رهایی از این وضعیت تنها چشم به همت نیکوکارانی دارد که ثابت کرده اند دستگیری از مستندان و گرفتاران در این سرزمین هنوز رنگ نباخته است.خیرین و نیکوکاران محترم می توانند کمکهای خود را به شماره حساب0106230654006 بانک ملی ایران واریز نمایند.

 

 

مارا در شبکه ای اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/ahvazpro/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420