جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
قبلی
بعدی

به گزارش پایگاه روابط عمومی ستاد دیه استان خوزستان ؛ شامگاه 29 فروردین دکتر دهقان رئیس کل دادگستری و رئیس هیات امناء ستاد دیه استان خوزستان ضمن حضور در مراسم گلریزان آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد استان خوزستان که با همت ستاد دیه در محل تالار میرداماد اهواز برگزار گردیده بود.

از حضور فعال خیرین آزادسازی زندانیان در سطح استان بابت حمایت و مشارکت در مراسم گلریزان تقدیر نمود و گفت استان خوزستان کمترین محکومین جرایم غیر عمد را در کل کشور دارا می باشد.

همچنین گزارشی از عملکرد ستاد دیه استان خوزستان در سال 1401 که منجر به آزاد سازی 361 نفر گردید به حاضرین ارائه نمود و از اصحاب رسانه ،مسئولین استانی و ائمه جمعه در خواست کرد؛ مردم را تشویق به شرکت در طرح های حمایتی از زندانیان نمایند ، تا با آزاد سازی زندانی خانواده آنها کمترین آسیب را ببینند. همچنین استان خوزستان را پیشگام در امور خیر دانسته و علاوه بر این همدلی خوب بین مردم و مسئولین برای حمایت از زندانین جرایم غیر عمر را ستوندی دانستند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مارا در شبکه ای اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/ahvazpro/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420