ستاد دیه استان خوزستان

کمک به زندانیان نیازمند

برگزاری جشنواره خیریه فروش غذا جهت کمک به آزادی زندانیان غیر عمد

Rate this post

جشنواره خیریه  فروش غذا با هدف کمک به آزاد سازی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد در سالن آمفی تئاتر سازمان آب و برق برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه ، حجت الاسلام هاشم نیا در این باره گفت: جشنواه خیریه فروش غذا با همت و برنامه ریزی پایگاه بسیج خواهران حضرت نرجس (س) سازمان آب و برق خوزستان با هدف آزادی زندانیانی که به علت تصادفات ناشی از رانندگی ، حوادث کارگاهی و بدهی مالی غیر از کلاهبرداری در بند حبس می باشند برگزار گردید.

مدیر نمایندگی ستاد دیه افزود: فرزندان و خانواده های مددجویان گاهی به دلیل اینکه سرپرست آنها بدلیل غیرعمد زندانی شده اند نیز مورد بی مهری جامعه قرار گرفته اند و چه بسا در معرض آسیب های اجتماعی قرار می گیرند در حالی که هیچ گناهی مرتکب نشده اند.

هاشم نیا با اشاره به اینکه در این جشنوار بیش از ۶۵میلیون ریال کمک های خیرین جمع آوری شد افزود: خیرین در استان خوزستان با حمایت های سبز خود از ابتدای سال جاری تا کنون زمینه آزادی بیش از ۲۰۰نفر زندانی نیازمند غیرعمد را فراهم نموده اند.

این مقام مسئول در خاتمه افزود: خیرین  و نیکوکاران جهت همکاری و کمک به آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد نیازمند می توانند کمک های سبز خود را به شماره حساب ۰۱۰۶۲۳۰۶۵۴۰۰۶ بانک ملی ایران و شماره کارت ۶۲۷۳۸۱۱۰۴۳۸۲۲۵۶۵ بانک انصار بنام ستاد دیه استان خوزستان واریز نمایند.

IMG-20170207-WA0002

IMG-20170207-WA0004

IMG-20170207-WA0003

 

اشتراک گذاری :

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی ستاد دیه