حجت الاسلام هاشم نیا مدیر نمایندگی ستاد دیه در راستای هماهنگی جهت برگزاری جشنهای گلریزان سراسر استان با دکتر شریعتی استاندار خوزستان دیدار نمود.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه ، حجت الاسلام هاشم نیا با بیان اینکه فلسفه زندان اصلاح و تنبیه است اما زندانیان جرائم غیرعمد که در اثر محکومیتهای مالی غیر از کلاهبرداری ، حوادث کارگاهی و دیه تصادفات روانه زندان شده اند بزهکار نیستند افزود : با آزادی یک زندانی نیازمند جرائم غیرعمد در حقیقت یک خانواده ازنابودی و آسیبهای اجتماعی نجات پیدا می کند. و هرگونه حرکت مادی و معنوی در راستای آزادی این قشر نیازمند قطعاً دارای اجر و پاداش فراوانی نزد خداوند متعال خواهد بود.

مدیر نمایندگی ستاد دیه در ادامه با اشاره به زمان برگزاری جشن گلریزان در اهواز گفت : جشن گلریزان آزاد سازی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد مورخ 30 خرداد 96 مصادف 25 ماه مبارک رمضان در محل تالار گیت بوستان سازمان آب و برق برگزار خواهد شد.

دکتر شریعتی نیز در این دیدار کمک به آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد را سنتی نیک و پسندیده دانست و افزود : خوشبختانه مردم خیر و نیک اندیش خوزستانی همواره حضوری پرشور را از خود نشان داده اند و قطعاً در جشن گلریزان نیز شاهد حضور مردم خیر و نیک اندیش خواهیم بود.

استاندار خوزستان در ادامه با اعلام حمایت از برگزاری جشنهای گلریزان آزادسازی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد گفت : مقوله فرهنگ سازی باید در راس فعالیتها قرار گیردو فرهنگ دستگیری از مستنمدان در قالب برگزاری جشنهای گلریزان کار بسیار پسندیده و قابل ستایش است و انشاالله با این اقدام خیر زمینه آزادی تعداد زیادی از محکومان جرائم غیر عمد فراهم گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.