آزادی ۴۰زندانی غیرعمد در طرح سفینه النجات

Rate this post

از ابتدای محرم الحرام تا اربعین حسینی با همت خیرین تعداد ۴۰ نفر از مددجویان جرائم غیرعمد خوزستانی از بند حبس رهایی یافتند.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان، حجت الاسلام هاشم نیا مدیرعامل ستاد دیه استان خوزستان گفت:یکی از مهمترین آموزه های قرآن و اهل بیت (ع) خدمت به مردم و نیازمندان جامعه است و امام حسین (ع) نمونه بارز خدمت رسانی و خدمت گذاری به مردم دردمند بوده اند با اعمال و رفتار خویش نه تنها گرهی از زندگی نیازمندان باز میکرد بلکه چگونگی خدمت کردن به دیگران را به علاقه مندان خویش و بشردوستان عالم آموزش می داد.

وی گفت: این زندانیان که به جرم تصادف غیرعمد، محکومیتهای مالی غیراز کلاهبرداری ،مهریه و نفقه در زندان بسر می برند با مشارکت خیرین نیک اندیش و کمک ستاد دیه به آغوش خانواده های خود بازگشتند.

این مقام مسئول در ادامه بیان داشت: مجموع بدهی این مددجویان ۴۰/۴۹۲/۴۷۷/۵۶۱ ریال بوده اما از کل بدهی مبلغی معادل ۱۸/۴۷۲/۳۷۷/۴۱۵ ریال از شکات گذشت رضایتمندانه اخذ گردید و مبلغ ۲/۴۳۰/۴۴۷/۲۱۹ ریال توسط خانواده این مددجویان تامین گردید.

هاشم نیا اظهار داشت:مبلغ ۴/۶۷۶/۷۵۰/۰۰۰ ریال توسط کمک های خیرین بصورت بلاعوض و مابقی مبلغ از طریق اعطای تسهیلات بانکی ،اعسار و بیمه پرداخت شده است.

حجت الاسلام هاشم نیا در خاتمه یادآور شد : هم اکنون بیش از ۳۰۰ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد در سطح زندانهای استان خوزستان بدون پشتوانه مالی برای آزادی تنها چشم انتظار کمک های انسان دوستانه خیرین و نیکوکاران محترم می باشند.

 

اشتراک گذاری :

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی ستاد دیه