ستاد دیه استان خوزستان

کمک به زندانیان نیازمند

آزادی ۱۵۵ زندانی غیرعمد خوزستانی از ابتدای سال

۵/۵ - (۱ امتیاز)

مدیر نمایندگی ستاد دیه خوزستان با ارایه عملکرد این نهاد مردمی گفت : تعداد آزادی زندانیان جرائم غیرعمد از ابتدای سال جاری تا کنون ۱۵۵ نفر می باشد .

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه ، حجت الاسلام هاشم نیا مدیر نمایندگی ستاد دیه این مجموعه را به عنوان بازوی فعال سیاست کاهش جمعیت کیفری معرفی کرد و افزود : این نهاد با تکیه بر اعتماد مردمی توانسته از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد ۱۵۵ زنددانی جرائم غیرعمد را با مبلغ بدهی ۲۲۴ میلیارد ریال فراهم نماید که با برپایی جلسات صلح و سازش شکات محترم که جزء اولین خیران ستاد دیه در راستای آزادی یک زندانی غیرعمد بشمار می­روند با گذشت ۹۴ میلیارد ریالی از حقوق حقه خود یاریگر این ستاد در راستای آزادی هرچه سریعتر این افراد بودند.

مدیر نمایندگی ستاد دیه یادآور شد: در حال حاضر تعداد ۲۹۸ محکوم غیرعمد در سطح زندانهای استان تحمل حبس می نمایند که از این تعداد ۱۹۹ نفر به عنوان محکومان مالی ،۴۰ نفر بعلت حبسهای ناشی از دیات و ۵۹ نفر بعنوان محکومیتهای مهریه و نفقه در بند حبس بسر می­برند.

هاشم نیا در خاتمه بیان داشت : خیرین و نیکوکاران محترم میتوانند به منظور مشارکت در آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد کمکهای نقدی خود را به شماره حساب ۰۱۰۶۲۳۰۶۵۴۰۰۶ بانک ملی ایران و شماره کارت ۶۲۷۳۵۳۹۹۹۱۶۶۷۷۶۸ بانک تجارت  بنام ستاد دیه استان خوزستان واریز نمایند.

اشتراک گذاری :

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی ستاد دیه