جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
قبلی
بعدی

مدیر نمایندگی ستاد دیه خوزستان با ارایه عملکرد این نهاد مردمی گفت : تعداد آزادی زندانیان جرائم غیرعمد از ابتدای سال جاری تا کنون 155 نفر می باشد .

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه ، حجت الاسلام هاشم نیا مدیر نمایندگی ستاد دیه این مجموعه را به عنوان بازوی فعال سیاست کاهش جمعیت کیفری معرفی کرد و افزود : این نهاد با تکیه بر اعتماد مردمی توانسته از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد 155 زنددانی جرائم غیرعمد را با مبلغ بدهی 224 میلیارد ریال فراهم نماید که با برپایی جلسات صلح و سازش شکات محترم که جزء اولین خیران ستاد دیه در راستای آزادی یک زندانی غیرعمد بشمار می­روند با گذشت 94 میلیارد ریالی از حقوق حقه خود یاریگر این ستاد در راستای آزادی هرچه سریعتر این افراد بودند.

مدیر نمایندگی ستاد دیه یادآور شد: در حال حاضر تعداد 298 محکوم غیرعمد در سطح زندانهای استان تحمل حبس می نمایند که از این تعداد 199 نفر به عنوان محکومان مالی ،40 نفر بعلت حبسهای ناشی از دیات و 59 نفر بعنوان محکومیتهای مهریه و نفقه در بند حبس بسر می­برند.

هاشم نیا در خاتمه بیان داشت : خیرین و نیکوکاران محترم میتوانند به منظور مشارکت در آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد کمکهای نقدی خود را به شماره حساب 0106230654006 بانک ملی ایران و شماره کارت 6273539991667768 بانک تجارت  بنام ستاد دیه استان خوزستان واریز نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مارا در شبکه ای اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/ahvazpro/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420