ستاد دیه استان خوزستان

کمک به زندانیان نیازمند

آزادی یک زندانی غیرعمد پس از پنج سال

Rate this post

با تلاش کمیته صلح و سازش ستاد دیه و اخذ گذشت از شکات ، زندانی غیرعمدی که به سبب ورشکستگی مالی روانه زندان شده بود پس از پنج سال آزاد و به کانون خانواده بازگشت.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه ، مددجو (ک_د) از کسبه بازار و فعال اقتصادی بوده با یکی از دوستان خود اقدام به سرمایه گذاری و راه اندازی فروشگاه مواد غذایی می ­نماید . اما پس از گذشت مدت ۲ سال شریک وی سرمایه خود را مطالبه می­ نماید لیکن عدم توانایی مددجو در پرداخت سرمایه شریک خود ایشان را مجبور به قرض نمودن جهت پرداخت بدهی خود می ­نماید اما این اقدام نه تنها مشکل او را مرتفع نمی نماید بلکه مشکلات اقتصادی مضاعفی برایش به وجود می آورد و در ادامه به دلیل ناتوانی در پرداخت بدهی خود از سال ۹۲ روانه زندان می گردد .

به دلیل مبلغ بالای بدهی این مددجو تا چندین سال هیچکدام از شکات حاضر به گذشت نبودند اما با تلاش ستاد دیه و اخذ گذشت ۵۰ درصدی از شکات از کل مبلغ محکوم به و تامین مابقی مبلغ از سوی این نهاد مردمی این مددجو بعد از گذشت ۵ سال طعم شیرین آزادی را چشید.

شایان ذکر است خیرین و نیکوکاران محترم می توانند جهت مشارکت در امر آزادسازی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد کمکهای نقدی خود را به شماره حساب ۰۱۰۶۲۳۰۶۵۴۰۰۶ بانک ملی ایران و شماره کارت ۶۲۷۳۵۳۹۹۹۱۶۶۷۷۶۸ بانک تجارت بنام ستاد دیه استان خوزستان واریز نمایند.

 

اشتراک گذاری :

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی ستاد دیه