IMG-20160727-WA0011

“س-ن” که به جرم محکومیت مالی به پرداخت مبلغ ۲ میلیارد و ۵۳۲ میلیون ریال به شاکی خود محکوم به حبس شده بود با مساعدت کمیته صلح و سازش ستاد دیه از این محکومیت رهایی یافت.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه ، مدیر عامل ستاد دیه نقش شکات را در کاهش آمار زندانیان جرائم غیرعمد موثر دانست و افزود : اغلب پرونده های جرائم غیر عمد با گذشت شکات خاتمه می یابند و اگر گذشت شکات نباشد به واقع نمیتوان چنین پرونده هایی را به فرجام رساند.

وی بیان داشت : این فرد که به سبب فعالیت اقتصادی و افت و خیز بازار و ناتوانی در پرداخت بدهی خود از سال ۹۳ روانه زندان گردید سرانجام با تلاش و مساعدت کمیته صلح و سازش ستاد دیه و اخذ رضایت و گذشت از شاکی به مبلغ ۲ میلیارد و ۲۸۲ میلیون ریال و دریافت ۲۵۰میلیون ریال از بدهی خود  که از سوی خیرین ستاد دیه جمع آوری گردید از زندان آزاد و به کانون خانواده بازگشت.

حجت الاسلام هاشم نیا افزود: در سال ۹۴ با تلاش کمیته صلح و سازش ستاد دیه و البته مساعدت یاوران ستاد دیه استان و حضور سبز و اثرگذاری شیوخ عرب و خوانین بختیاری ستاد دیه استان توانست مبلغی در حدود ۱۰۲ میلیارد ریال از شاکیان پرونده گذشت رضایتمندانه بگیرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email

کمک یک میلیارد و پانصد میلیون ریالی بانوان خیر خوزستانی

جلسه هیئت امناء ستاد دیه استان خوزستان برگزار گردید.

افتتاح سالن اجتماعات شهید لاجوردی ستاد دیه

برگزاری همایش بزرگ صلح و سازش در خوزستان

کمک یک میلیارد و یکصد و هفتاد میلیون ریالی خیر خوزستانی به ستاد دیه