img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
قبلی
بعدی

آزادی یک معلم بدهکار از زندان با تلاش خیرین خوزستانی

Screenshot_۲۰۱۵-۰۶-۱۷-۲۰-۳۶-۰۶خانم (م-م) که به جرم بدهی مالی و عدم توان و عجز در پرداخت دیون در زندان تحمل کیفر مینمود با تلاش ستاد دیه استان و مشارکت خیرین عرصه آموزش پرورش از زندان آزاد شد.

بگزارش روابط عمومی ستاد دیه استان خوزستان ، این خانم زندانی که معلم دینی و قرآنی  نیز بوده به سبب در فعالیت نوع دوستانه و خیرخواهانه که  بواسطه شرایط و مشکلات اقتصادی ورشکستگی و به زندان افتاد مدت 3 سال را در زندان تحمل حبس کرد.

بنابر این گزارش،  ستاد دیه برای کمک به وی ، به موضوع ورود پیدا کرد و در پی رایزنی با مسئولین ارشد آموزش و پرورش استان و برگزاری اولین نشست گلریزان کشور ویژه زندانیان جرائم غیر عمد آموزشی پرورشی استان، این خانم که بیش از 150 میلیون تومان بدهکار بود با اخذ 80 میلیون تومان گذشت در کمیته اخذ تخفیف از شکات و  تامین 70 میلیون تومان نیز کمک جمع آوری شده از سوی  خیرین ، از زندان آزاد و به کانون خانواده و جامعه بازگشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مارا در شبکه ای اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_ob_end_flush_all' not found or invalid function name in /home/ahvazpro/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308