دکتر اصغر جهانگیر رئیس سازمان زندانهای کشور، در قالب برنامه های سفر یکروزه خود به استان خوزستان، با حضور در زندان سپیدار اهواز ، ضمن بازدید از قسمت های مختلف با زندانیان دیدار و گفتگو نمود.

بگزارش روابط  روابط عمومی ستاد دیه خوزستان بنقل از پایگاه اطلاع رسانی زندانهای استان، در این بازدید چهار ساعته که به اتفاق رئیس کل دادگستری استان ، دادستان خوزستان و جمعی از مقامات  قضائی و قضات مرکز استان و مدیر کل زندانهای استان انجام پذیرفت، رئیس سازمان زندان زندانهای کشور  به اتفاق معاونان و مدیران سازمان ضمن حضور در اندرزگاه های مختلف، در فضائی توام با رافت قضائی با زندانیان من جمله زندانیان جرایم غیر عمد دیدار و مسایل و مشکلات قضائی آنان را استماع برای رسیدگی به مشکلات عنوان شده، دستورات لازم را صادر نمود.

این مقام ارشد قضائی کشور همچنین با حضور در مجتمع اندرزگاهی و اشتغال مولد نسوان سپیدار نیز ضمن بازدید از کارگاه اشتغال و تولید محصولات غذائی این مرکز، با حضور در اندرزگاه با زندانیان دیدار و مسائل و مشکلات قضائی آنان را بررسی کرد. همچنین توسط رئیس سازمان زندانهای کشور هدایائی به کودکان همراه زنان زندانی اهداء شد و این اطفال مورد محبت مشاور و بازرس ویژه رئیس دستگاه قضائی کشور قرار گرفتند.

گفتنی است زندانیان جرایم غیر عمد بواسطه پیگیری های مستمر قضائی ، معاضدتی و مددکاری ستاد دیه، دارای مشکل قضائی نبوده و از عملکرد این ستاد رضایتمندی حاصل گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.