635995123914852672

همه ماجرا از یک اعتماد نابجا شروع شد، درست زمانی که علی با تمام مشکلات زندگی اش تصمیم گرفت به دوستش که بیمار کلیوی بود کمک کند اما این تصمیم ختم به خیر نشد و علی را روانه زندان کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه، زندانی شدن علی آقا هم یکی از همین هزاران پرونده ای است که به دلیل ارتکاب جرائم غیر عمد تشکیل شده است. زندانیانی که از بد حادثه روانه زندان شده اند و در شرایط نابسمانی بسر می برند.
علی در بدترین شرایط مالی و گرفتاری های هزینه های زندگی اش که هیچ امیدی در دنیا نداشت، تصمیم گرفت که با دریافت یک وام ۲۰۰ میلیون ریالی به تامین مخارج بیماری دوستش که بیمار کلیوی است، کمک کند.
چند ماهی گذشت و تماس های بانک برای بازپرداخت اقساط معوقه شروع شد خبری از رفیق قدیمی که قرار بود اقساط وام را بپردازد نبود، علی هم پولی نداشت که اقساط را پرداخت کند، دنیایش تیره و تار شد، او که توان  پرداخت بدهی های معوقه را نداشت به ناچار با شکایت ضامن روانه زندان شد.
مددجوی قصه پرغصه ما به خاطر یک اعتماد نابجا یک سالی است که  در زندان بسر میبرد در حالی که بدهی او به بیش از ۳۷ میلیون ریال رسیده است ، با  تلاش های ستاد دیه استان خوزستان شاکی به دریافت مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال رضایت داده اما مددجو توان پرداخت این مبلغ را نیز نداشته است.

نیکوکارانی که تمایل به کمک به آزادی این زندانی  نیازمند دارند می توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب ۰۱۰۶۲۳۰۶۵۴۰۰۶ بانک ملی ایران و شماره کارت ۶۲۷۳۸۱۱۰۴۳۸۲۲۵۶۵ بانک انصار بنام ستاد دیه استان خوزستان واریز کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email

کمک یک میلیارد و پانصد میلیون ریالی بانوان خیر خوزستانی

جلسه هیئت امناء ستاد دیه استان خوزستان برگزار گردید.

افتتاح سالن اجتماعات شهید لاجوردی ستاد دیه

برگزاری همایش بزرگ صلح و سازش در خوزستان

کمک یک میلیارد و یکصد و هفتاد میلیون ریالی خیر خوزستانی به ستاد دیه