جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
قبلی
بعدی

مدیرعامل ستاد دیه خوزستان در دیدار با مدیرعامل و مدیران و معاونین بخشهای مختلف شرکت فولاد استان، بر ضرورت رعایت قوانین و مقررات جامعه برای پیشگیری از وقوع جرم تاکید کرد.

بگزارش روابط عمومی ستاد دیه خوزستان، در آغاز این نشست دراین دیدار شریفی مدیرعامل شرکت خوزستان فولاد ضمن خیر مقدم به مدیرعامل ستاد دیه استان به اهمیت وجایگاه کمک به این قشر نیازمند پرداخت وابراز امیدواری کردمدیران فولاد در این اقدام خداپسندانه حضور فعال داشته باشند وابراز کرد شرکت فولاد نیز در امر آزادی زندانیان غیر عمد وارد خواهد شد.

هاشم نیا مدیر عامل ستاد نیز ضمن تقدیراز مدیرعامل ومدیران شرکت فولاد وتلاش در این عرصه و بیان جایگاه ارزشمند شرکت فولاد وتلاشهای که درخصوص فعالیت های واسیب های اجتماعی انجام میدهند را شتود وابراز امیدواری کرد در امر ازادی زندانیان نیز حضوری پر رنگ داشته باشند وبه مددانسانهایی بی گناهی بشتابند که از روی نداری وناچاری گرفتار زندان شده اند ودست نیاز انان به سمت خیرین وخوبان دراز است وچشم انتظار همت خیرین وخوبان هستند که امیدواریم تعدادی از این جمعیت به همت شما عزیزان از زندان آزاد وبه کانون خانواده باز گردند.

IMG-20150808-WA0044

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مارا در شبکه ای اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/ahvazpro/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420