جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
قبلی
بعدی

به گزارش ستاد دیه استان خوزستان ؛
با حضور دادستان کل کشور جناب آقای موحدی دادستان کل کشور و دهقانی رئییس کل دادگستری و جمعی از مقامات قضایی تعداد 20 نفر از ندانیان جرایم غیر عمد استان خوزستان آزاد شده وبه آغوش گرم خانواده بازگشتند.
در این مراسم دادستان کل کشوراظهار داشت : یکی از سیاستهای دستگاه قضایی در کنار برخورد قاطعانه با مجرمین جرایم خاص و خشن، سارقان و برهم زنندگان نظم و امنیت اجتماعی، حمایت از خانواده زندانیان و کاهش جمعیت کیفری است. وی عنوان کرد : نگاه همه مسئولین با ید به سه بعد انسانی “معنوی مادی وجسمانی” باشد که از آموزه های قران و دین اسلام است . در واقع شهدای ما به خاطر همین سه بعد انسانیست شهید شده اند. قضات ما باید نگاهشان در صدور رای و اتخاذ تصمیم به این سه بعد اصلاحی باشد. آنها به زندانی در مجازات باید نگاه اصلاحی داشته باشند.
وی ضمن قدردانی از ستاد دیه استان خوزستان که زمینه آزادی این زندانیان را فراهم کرد، ابراز امیدواری کرد که انشالله زندانیان زیادی به همت خیرین از زندان آزاد شوند.
روشان مدیر کل زندان های استان در حاشیه این مراسم گفت: ضمن تشکر از حضور دادستان کشور در مراسم عطرگل نرگس که به همت اداره کل زندان های استان خوزستان برگزار شد ، امیدواریم با همیاری خیرین و ستاد دیه شاهد آزاد سازی جمعیت کیفری واجد شرایط کمک نیز در آستانه سال نو از بند حبس باشیم.
همچنین هاشم نیا مدیر ستاد دیه خوزستان : با تشکر از نگاه ویژه دادستان کل کشور و مسئولین قضایی به ستاد دیه و حضور ایشان در مراسم آزاد سازی 20نفر مددجو از زندان های خوزستان به مناسبت اعیاد شعبانیه ،عنوان کرد : مبلغ کل بدهی این ازندانیان 434 میلیارد ريال بوده است که از این مبلغ 12 میلیارد ريال اخذ گذشت شکات انجام شده و 8.588میلیون ريال کمک بلاعوض ستاددیه بوده و 398میلیارد ريال با نظر مساعد مسئولان قضائی اعسار پذیرفته شد و 9.900میلیون ريال نیز جهت اخذ وام به بانکهای عامل استان معرفی شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مارا در شبکه ای اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/ahvazpro/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420