جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
قبلی
بعدی

به کمک خیرین محترم خوزستانی، محمد جوان 36 ساله که تا ماه ها پیش با شغل کارگری چراغ خانواد را روشن نگهداشته بود، در پی اتفاق ناگواری که به صورت ناخواسته منجر به فوت فرزند باجناقش شده بود راهی زندان شد . در حالی که پزشک اعلام می‌کند که فوت دختر بچه مبحوس شده در ماشین محمد در اثر گرمازدگی و از کار افتادن آنزیم های بدن و کمبود آب بوده است، با شکایت والدین کودک این جوان ماه ها را پشت میله های سرد زندان سپری کرده است و هم اینک به کمک خیرین محترم خوزستانی از مبلغ کل دیه تعیین شده مبلغ 50 میلیون تومان کمک بلاعوض و 370 میلیون تومان از طریق پرداخت وام تامین گردد .
آقای هاشم‌ نیا مدیر ستاد دیه استان خوزستان گفت:
13رجب سرآغاز طلوع خورشید زندگی ، بزرگ مردی است که ولادتش در کعبه و شهادتش در مسجد بود. حضرت علی ( علیه السلام) آغازگر امامت و مظهر عدالت و خداپرستی و تربیت یافته مکتب نبوت بود که با سلوک و گفتار و منش خویش دلهای تشنه حقیقت را از چشمه لایزال الهی سیراب ساخت. ضمن گرامیداشت این ایام از خیرین بزرگوار و مردم شریفی که در راه آزادی این جوان و بازگشت وی به آغوش خانواده اش کمک کردند تقدیر میکنیم .باشد که مورد قبول درگاه خداوند متعال قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مارا در شبکه ای اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/ahvazpro/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420