جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
قبلی
بعدی

بدنبال سلسه مراسم گلریزان در ماه مبارک رمضان این بار در شهرستان ماهشهر با حضور محمدی دادستان ماهشهر ، هاشم نیا مدیرعامل ستاد دیه خوزستان و تنی چند از خیرین ،مسئولین و مدیران محلی این شهر برگزار گردید.

طی این مراسم آقای محمدی دادستان شهرستان ماهشهر با اعلام تشکر از ستاد دیه خوزستان بابت کمک به آزاد سازی زندانیان جرایم غیر عمد ، این امر خدا پسندانه را بسیار نیکو و از اولویت های واجب دانست تا با بازگشت زندانی که ناخواسته به زندان رفته به کانون خانواده هم جامعه و هم خانواده وی از آسیب های بیشتر در امان باشند.

هاشم نیا مدیر ستاد مردمی دیه استان خوزستان نیز ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات خیرین گرامی ، با عنایت به وجود شرکت ها و نهاد های بزرگ در شهر ماهشهر و خیرین محترم خواستار کمک بیشر این موسسات به ستاد دیه خوزستان شد وهمچنین اعلام نمود : سال قبل نزدیک به 22 نفر از زندانیان جرایم غیر عمد زندان ماهشهر توسط ستاد دیه استان خوزستان آزاد گردیده اند. با برگزاری جشن گلریزان شهرستان ماهشهر بالغ بر مبلغ پنج میلیارد تومان از خیرین محترم جمع آوری گردید. که این مبلغ صرف آزادی زندانیان جرائم غیرعمد از بند اسارات خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مارا در شبکه ای اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/ahvazpro/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420