جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
img8.jpg
img8.jpg
قبلی
بعدی

باز هم سفته و زندان

مددجو (م-خ) جوان ۲۳ ساله ایست که برای تامین هزینه مداوا و کاهش رنج و  آلام بیماری پدرش اقدام به قرض نمودن وجه نقد می نماید و در قبال تضمین در بازپرداخت مبلغ بدهی سفته به دوست خود می دهد اما غافل از اینکه او نمی دانست با امضای این سفته ها چه تعهدی می دهد تعهدی که دیگر توان پرداخت آن را نداشته و حالا در پشت میله های سرد زندان بسر میبرد .
پدر مددجو پس از سالها تحمل بیماری جان خود را از دست می دهد اما جوان داغدار حالا دیگر باید غم از دست دادن پدرش را فراموش کند و در تکاپوی تامین مبلغ بدهی خود باشد.
مددجو که اکنون بار سنگین مسولیت خانواده بر دوشش می باشد توان مقابله با این هجمه از مشکلات را به یکباره نداشته و به دلیل فشارهای روحی فراوان یک بار نیز اقدام به خودکشی نمود.
خواهر مددجو که پیگیر پرونده برادرش می باشد می گوید که مددجو تنها نان آور خانواده بوده و از طریق کارگری مخارج زندگیمان را تامین مینموده و حالا در غیاب او هیچ منبع درآمدی جز یارانه دریافتی نداریم.
نیکوکارانی که مایل به یاری این جوان هستند؛ می توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب
0106230654006 بانک ملی ایران و شماره کارت 6273811043822565 بانک انصار به نام ستاد دیه ی استان خوزستان؛ واریز نمایند

مارا در شبکه ای اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/ahvazpro/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420