جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
img8.jpg
img8.jpg
قبلی
بعدی

آیین آزادی 51 زندانی جرائم غیر عمد

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان خوزستان : مراسم آزاد سازی زندانیان با حضور آقای یوسفی نماینده محترم شهر اهواز ،اقای دهقان رئیس کل دادگستری استان خوزستان و مدیران شرکت فولاد اکسین رئیس هیات مدیره ستاد دیه ، روشان مدیر کل زندانهای استان خوزستان و هاشم نیا مدیرعامل ستاد دیه خوزستان انجام پذیرفت.
در آئین برگزاری مراسم که به صورت زنده از صدا و سیمای استان خوزستان پخش گردید

غلامرضا روشان مدیر کل زندان‌های استان ضمن تقدیر از ستاد دیه استان بابت فعالیت های چشم گیر و فزاینده این ستاد در راستای آزادی زندانیان جرایم عمد استان خوزستان و شرکت فولاد اکسین عنوان کرد: سازمان زندان‌های کشور ۲ رسالت دارد ابتدا اجرای احکام قضایی و نگهداری از مجرمین و متهمین است و رسالت دوم اصلاحی و تربیتی است.وی در ادامه ، در مورد بحث اصلاحی و تربیتی نگاه به خانواده زندانیان نیز وجود دارد، دیدگاه زیبای شهید اسد الله لاجوردی که ستاد دیه کشور را تاسیس کرد و در حوزه کمک رسانی به زندانیان غیر عمد کمک‌های شایانی رسانده است
وی عنوان کرد : ۳۶۰ زندانی جرایم غیر عمد در زندان های استان چشم انتظار کمک خیرین و شرکت ها هستند و باید مانند شرکت فولاد اکسین خوزستان همگی پای کار بیایند.
روشان افزود زندانیان جرایم غیر عمد چشم انتظار دست سخاوتمند خیرین نیک اندیش هستند ، سهم هر خوزستانی مبلغ ۲۰ هزار تومان جهت آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد می باشد و اگر هم استانی های عزیز همت کنند و تا پایان سال آینده در “پویش هر خوزستانی ۲۰هزار تومان” ۳۶۰ زندانی جرائم غیر عمد آزاد خواهند شد.

در این آیین دکتر دهقانی رئیس دادگستری استان ضمن تقدیر از خیرین و شرکت های سهیم در این امر خداپسندانه و ستاد دیه استان و همچنین شرکت فولاد اکسین که باعث بازگشت این ۵۰ زندانی در آستانه سال نو و ماه مبارک رمضان به آغوش گرم خانواده شدند.
وی عنوان کرد در سال ۱۴۰۲ ما ۴۰۱ زندانی مالی و جرایم غیر عمد را آزاد کردیم . در حال حاضر ۳۶۰ زندانی در زندان های استان هست که با کمک خیرین می توان این زندانیان را تا سال آینده آزاد کرد.

یوسفی نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی با بیان تشکر از پیگیری های متعدد و موثر ستاد دیه استان خوزستان در خصوص جذب کمک های مردمی و سازمانی در راستای تحقق آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد گفت: باید کمک کنیم کسانی که دارای جرم‌های مالی هستند و معسرند، در زندان نباشند. از طرف دیگر باید طرح دو فوریتی برای برخورد با جرم‌های خشن و حمل سلاح غیرمجاز تصویب می‌شد که البته در فرآیند قانونگذاری است و تلاش می‌شود این طرح در این مجلس تبدیل به قانون شود
دادستان مرکز استان دکتر چیگنی در این مراسم ضمن تقدیر از عوامل اجرایی که با اداره کل زندان ها و دادگستری استان و ستاد دیه همکاری داشتند تا این مراسم با شکوه تشکیل گردد عنوان کرد مجموعه دستگاه قضایی و اداره کل زندان ها از سه مجموعه خدمات خود را به خانواده مددجویان و زندانیان ارائه می دهد. که ستاد دیه یکی از مراجع برای جلب حمایتهای خیرین برای آزادسازی مددجویان و برگشت ایشام به کانون خانواده ها است.

هاشم نیا مدیر عامل ستاد دیه خوزستان نیز با بیان گزارشی از عملکرد یکساله ستاد عنوان کرد؛ زندانیان جرایم غیر عمد چشم انتظار دست سخاوتمند خیرین نیک اندیش هستند ، سهم هر خوزستانی مبلغ ۲۰ هزار تومان جهت آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد می باشد و اگر هم استانی های عزیز همت کنند و تا پایان سال آینده در “پویش هر خوزستانی ۲۰هزار تومان” ۳۶۰ زندانی جرائم غیر عمد آزاد خواهند شد

مارا در شبکه ای اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/ahvazpro/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420