ستاد دیه استان خوزستان

کمک به زندانیان نیازمند

طرح سفینه النجات در خوزستان

Rate this post

به مناسبت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) از ابتدای ماه محرم تا اربعین حسینی تعداد ۴۰ نفر از مددجویان جرائم غیر عمد از بند حبس رها خواهند یافت.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه ، حجت الاسلام هاشم نیا مدیر نمایندگی ستاد دیه تصریح کرد : با توجه به اینکه امام حسین (ع) نمونه بارز خدمت رسانی و خدمتگزاری به مردم نیازمند بوده اند و با اعمال و رفتار خویش نه تنها گره از کار نیازمندان باز می کرد بلکه چگونگی خدمت کردن به دیگران را به علاقه مندان خویش و بشر دوستان عالم آموزش میداد .

وی گفت : به موجب این طرح که به منظور برخورداری از معنویات محرم الحرام و ماه صفر در استان خوزستان برگزار گردیده است تعداد ۴۰نفر از مددجویان نیازمند از بند حبس رها و به آغوش خانواده و جامعه بازخواهند گشت .

مدیر نمایندگی ستاد دیه گفت : با اجرای این طرح از ابتدای ماه محرم تا کنون تعداد ۲۰نفر از مددجویان جرائم غیر عمد با مجموع بدهی  ۱۵ میلیارد و ۳۷۰ میلیون ریال از بند حبس رها شدند.

خیرین و نیکوکاران محترم می توانند جهت مشارکت در آزادسازی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد کمکهای نقدی خود را به شماره حساب ۰۱۰۶۲۳۰۶۵۴۰۰۶ بانک ملی ایران  و شماره کارت ۶۲۷۳۸۱۱۰۴۳۸۲۲۵۶  بانک انصار بنام ستاد دیه استان خوزستان واریز نمایند.

 

اشتراک گذاری :

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی ستاد دیه