جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
قبلی
بعدی

مددجو (ع-س)جانباز شیمیایی 50 ساله بعلت ضمانت از فرزند خود و به علت تامین نشدن وجه چک توسط فرزند روانه زندان گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه ، پسر مددجو با هدف ایجاد کسب و کاری برای خود پدرش را به دریافت وام و صدور چک ضمانتی ترغیب نمود و پدر نیز اقدام به دریافت وام نموده تا پسر بتواند بلند پروازیهایش را پاسخ مثبت دهد اما چرخ روزگار به کام او نچرخید و ورشکست گردید  و مجبور شد مغازه رونق نگرفته را  جهت پرداخت بدهی های خود جمع نماید و پس از آن نیز  دیگر توانایی پرداخت اقساط وام را نیز نداشته و اقساط وام نیز توسط پدر پرداخت می گردید .

آخرین بدهی پسر چکی بود که پدر ضمانت پرداخت آن را بر عهده گرفته بود و به دلیل عدم توانایی پرداخت  مبلغ 175 میلیون ریال در سررسید چک پدر جانباز شیمیایی روانه زندان گردید.

همسر مددجو نیز پس از گذشت مدتی به دلیل بدهی مالی و نافرجامی همسر و فرزند خود تاب تحمل در برابر مشکلات و فشارهای زندگی را نداشته  و زندانی شدن سرپرست خانواده منجر به سکته نمودن و مرگ ایشان گردید.

خیرین و نیکوکاران محترم می توانند جهت کمک به آزادی این زندانی نیازمند آبرومند کمک های سبز خود را به شماره حساب 0106230654006 بانک ملی ایران بنام ستاد دیه استان خوزستان واریز نمایند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مارا در شبکه ای اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/ahvazpro/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420