IMG-20170416-WA0000

جلسه مشترک مدیریت بانک ملی با مدیر نمایندگی ستاد دیه در محل دفتر نمایندگی ستاد دیه استان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه ، با هدف ایجاد تعامل بیشتر بین ستاد دیه استان و بانک ملی جهت پیشبرد اهداف و رسالت ستاد دیه در امر کمک به آزادسازی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد جلسه ای با حضور حیدری مدیریت بانک ملی و حجت الاسلام هاشم نیا مدیر نمایندگی ستاد دیه صورت گرفت و در خصوص برنامه های ستاد دیه بحث و گفتگو شد.

در ابتدای این دیدار حجت الاسلام هاشم نیا به ارائه گزارشی از وضعیت ستاد دیه استان و تعداد زندانیان آزاد شده در سال ۹۵ پرداخت و افزود : به لطف خداوند متعال و همراهی خیرین توانستیم در سال گذشته بیش از ۳۰۰ زندانی نیازمند جرائم غیرعمد واجد شرایط را از بند حبس رها و به کانون خانواده و جامعه بازگردانیم.

سپس آقای حیدری ضمن آرزوی توفیق و سربلندی برای ستاد دیه در سال جدید ، در خصوص تعامل بیشتر بین ستاد دیه و بانک ملی اعلام آمادگی نموده و بیان داشت : اعتقاد و رسالت ستاد دیه کمک و مساعدت به آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد می­ باشد و با دلسوزی روز افزون تلاش می­ نماییم که خانواده ای را از فروپاشی نجات دهیم.

در خاتمه این دیدار پس از بحث و تبادل نظر تصمیماتی در خصوص اعطای تسهیلات بانکی به زندانیان نیازمند، تسریع در واریز چکهای صادره با نزدیکترین شعبه بانک ملی به حساب دادگستری ، پرداخت هزینه تبلیغات ستاد دیه نزد آن بانک ، فعال کردن خیرین و برپایی جشن گلریزان از طرف بانک ملی اتخاذ گردید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email

کمک یک میلیارد و پانصد میلیون ریالی بانوان خیر خوزستانی

جلسه هیئت امناء ستاد دیه استان خوزستان برگزار گردید.

افتتاح سالن اجتماعات شهید لاجوردی ستاد دیه

برگزاری همایش بزرگ صلح و سازش در خوزستان

کمک یک میلیارد و یکصد و هفتاد میلیون ریالی خیر خوزستانی به ستاد دیه