جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
قبلی
بعدی

با پیگیری ستاد دیه‌ استان استان خوزستان و همت نیکوکاران در ایام حسینی زمینه‌ی آزادی 85 نفر از زندانیان نیازمند جرائم غیر عمد فراهم گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان خوزستان قدرت هاشم نیا با اعلام این خبر گفت: گره گشایی و نجات دیگران از سیره‌ ائمه‌ اطهار است که نیکوکاران استان خوزستان به تاسی سیره‌ حسینی در ایام اربعین با پرداخت بدهی ۸۵ نفر از زندانیان زمینه آزادی آنان را فراهم نمودند.
هاشم نیا مدیر عامل ستاد مردمی دیه استان خوزستان با اشاره به تکلیف تعیین شده از سوی رئیس کل دادگستری و رئیس هیئت امنای ستاد دیه استان خوزستان آقای دهقان، مبنی بر آزادسازی 72 تن از زندانیان زن و مرد جرائم غیرعمد اعلام کرد ستاد دیه‌ خوزستان با برگزاری طرح سفینة النجاة و کمک مردم خیرخواه استان موفق به آزادسازی تعداد 85 نفر از زندانیان و بازگرداندن آنان به آغوش خانواده و جامعه شد
ایشان در پایان سخنان خود نیز اذعان داشتند خیرین خوزستانی میتوانند در خصوص امر خدا پسندانه و خیرخواهانه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد مشارکت و یا مبالغ خود را به شماره حساب 0106230654006 و شماره کارت 6037991899902013 بنام ستاد دیه استان خوزستان واریز نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مارا در شبکه ای اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/ahvazpro/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420