جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
قبلی
بعدی

جشن گلریزان بمنظور کمک به آزادسازی مددجویان نیازمند جرائم غیرعمد با حضور خیرین و نیکوکاران در باوی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه ، این مراسم  با حضور کاظمی فرماندار ، موسوی دادستان ، حجت الاسلام هاشم نیا  مدیر نمایندگی ستاد دیه و جمعی از مسولین محلی و خیرین در باوی برگزار گردید.

حجت الاسلام هاشم نیا در این مراسم با تاکید بر اینکه انسان دوستی و نوع دوستی به عنوان یکی از ویژگی های بارز مردم خوزستان می باشد گفت : از نگاه متکب اسلامی کمک به هم نوع توصیه و تاکید شده مگر می شود کسی هم نوعش را ببیند و نسبت به او بی تفاوت باشد . نمی شود کسی درد داشته باشد و ما احساس درد نکنیم.

وی با تاکید بر اینکه جشن گلریزان می تواند زمینه ساز تحکیم بخش فرهنگ مشارکت در جامعه باشد تصریح کرد : در کمک به زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد مردم و خیرین همیشه پیشگام بوده اند و در سال گذشته با همت سبز شما خیرین بزگوار توانسته ایم تعداد 300 زندانی جرائم غیر عمد را از بند حبس رها سایم.

در پایان این مراسم خیرین و نیکوکاران مبلغ 250میلیون ریال جهت کمک به آزادسازی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد اهداء نمودند.

DSC 3726

DSC 3742

DSC 3758 1

DSC 3769

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مارا در شبکه ای اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/ahvazpro/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420