img8.jpg
img8.jpg
img8.jpg
قبلی
بعدی

اولین گلریزان ستاد دیه برای آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد جامعه فرهنگیان خوزستان برگزار میشود

IMG-20150425-WA0166

مدیر عامل ستاد دیه خوزستان گفت : برای آزادسازی فرهنگیانی که به سبب جرائم غیر عمد در زندانها هستند با مشارکت مسئولین اداره کل آموزش و پرورش استان برگذار میشود.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان خوزستان، حجت الاسلام هاشم نیا با اعلام خبر فوق گفت: در نشست هم اندیشی فعالان یاوران ستاد دیه که با حضور جمعی از مسئولین آموزش استان برگذار شد، مقرر شد موجبات آزادی زندانیان جامعه فرهنگی استان که به سبب جرائم غیر عمد مانند دیه تصادفات، مالی غیر کلاهبرداری و … در زندانها هستند از طریق جشن گلریزان کارکنان آموزش و پرورش استان که بزودی در اهواز و شهرستانها برگذار خواهد شد، آزاد و به آغوش خانواده بازگردند.

گفتنی است با برنامه ریزی ستاد دیه خوزستان کمیته فعالان یاوران ستاد دیه در ادارات و نهادهای اجتماعی، صنعتی و اقتصادی خوزستان راه اندازی خواهد شد که بواسطه آن بتوان موجبات زندانیان جرائم غیر عمدی را که از این اقشار و اصناف در زندانها بسر میبرند را فراهم سازند.

مارا در شبکه ای اجتماعی اینستاگرام دنبال کنید

قبلی
بعدی
قبلی
بعدی

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ahvazpro/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373